KALENDARZ IMPREZ I WARSZTATÓW REALIZOWANY
W RAMACH ZAJĘĆ DODATKOWYCH w I semestrze - oddział ul. Pszczelna 35:

29 września’17, od godz. 9.30 – DZIEŃ CHŁOPAKA

5 października’17, godz. 9.30 – ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „MOJE WAKACJE”
rozdanie nagród i dyplomów

6 października’17, od godz. 9.30 – DZIEŃ UŚMIECHU

18 października’17, godz. 17.00  - WARSZTATY (zajęcia otwarte dla rodziców) METODA DOBREGO STARTU
(zapisy chętnych osób do wzięcia udziału w warsztatach na osobnej liście - tablica informacyjna w przedszkolu)

27 października’17, godz. od 9.00 do 12.30 – DZIEŃ DYNI

23 listopada’17, godz. 9.30 – warsztaty „Brzydkie kaczątko... czyli piękno ukryte”
gościnnie w naszym przedszkolu: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie. Warsztaty łączące edukację czytelniczą i elementy bajkoterapii. Wykorzystanie kart narracyjnych i teatrzyku kamishibai do opowieści inspirowanej „Brzydkim kaczątkiem” H. Ch. Andersena.
Celem zajęć jest zainteresowanie dzieci baśniami,nauka wartości i odpowiedź na pytanie, czym jest piękno ukryte.
W przystępny sposób poruszone są zagadnienia: tolerancja, odrzucenie, akceptacja siebie i innych, dostrzeganie zalet.

6 grudnia’17, godz. 9.00 – WIZYTA MIKOŁAJA

13 grudnia’17, godz. 17.00 – WARSZTATY – wspólne pieczenie pierniczków
(przy dużej liczbie chętnych zostanie wyznaczony drugi termin. Zapisy na osobnej liście - tablica informacyjna w przedszkolu)

22 stycznia’18 (gr.I) oraz 23 stycznia’18 (gr.II) godz. 10.00 – UROCZYSTOŚĆ - DZIEŃ BABCI I DZIADKA
(prosimy chętne osoby do włączenia się w przygotowanie poczęstunku – ciasta, owoce, napoje, talerzyki, kubeczki i serwetki)

koniec stycznia'18/początek lutego'18 – RODZINNY BAL KARNAWAŁOWY
(termin, miejsce i godzina do ustalenia. Potrzebne chętne osoby do zajęcia się ewentualnym poczęstunkiem i napojami. Możliwa odpłatność za wynajęcie sali).